Gayrimenkulde Devin Zamanı !

Bahadır Korkmazer liderliği ile kurulmuş olan DEVIN YAPI GAYRİMENKUL SAN VE TİC. A.Ş. İzmir merkezli bir firmadır.

DEVIN YAPI GAYRİMENKUL SAN VE TİC. A.Ş.; proje yönetimi, gayrimenkul danışmanlığı, gayrimenkul yönetimi (site, AVM, otel), gayrimenkul değerleme, kentsel dönüşüm ve mortgage uzmanlığı konularında faaliyet göstermektedir.

Sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve ülke çapındaki geniş ağımız ile gayrimenkul sektörüne farklı bir soluk getirmek ise stratejimizi oluşturmaktadır.

Gayrimenkulde Devin’im Zamanı…

devin-logo-3

Neden Devin Yapı ?

Bahadır KORKMAZER – Kurucu Lider

İzmir’in Aliağa ilçesinde, mali müşavir bir babadan ve ev hanımı bir annenden, ilk çocuk olarak 1985 yılında Dünya’ya gelmiştir. İlk-orta ve lise öğrenimini Aliağa’da tamamladıktan sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Vatani görevini kısa dönem olarak Manisa Alaşehirde tamamlamıştır. Vatani görevini tamamladıktan sonra Özdenizcilik A.Ş. firmasında, “kentsel dönüşüm, Saha hazırlık ve toprak İşleri” projelerinde mühendis olarak çalışmaya başlamıştır.

Bu firma ile görev aldığı projeler sırası ile;

İstanbul Kartal da Eczacıbaşı holdinge ait Vitra tesislerinin kentsel dönüşüm, yıkım ve hafriyat işleri, Mecidiyeköy İstanbul da bulunan Ali Sami Yen Stadının yıkımı ve hafriyatı işleri, Bursa Mudanya Petrol Ofisi Dolum tesisi demontajı / betonarme yıkımları ve saha hazırlık hafriyat işleri, Antalya Karpuz kaldıran askeri kampı tesislerinin içinde bulunan 20.000 m2 inşaat alanının yıkımı ve 10.000m2 üzerinde alanın peyzaj işleridir. Tüm bu işlere zamanında başlamış ve termin planlarından önce tamamlamıştır.

Uluslar arası enerji firması SOCAR Türkiye Enerji A.Ş. ’nin, İzmir Aliağa’da yapmakta olduğu Star Rafinerisi projesinin, Saha Hazırlık işleri ilk etabının ihale sürecinde 6 ay firmasını en iyi şekilde temsil etmiş ve ihale alımında teknik açıdan önemli adımlar atmıştır. 10,5 milyon m3 kazı, 3,5 milyon m3 yapısal dolgu, 90,000m2 Gabion Mesh duvar uygulaması, 300,000 metre tül ankrajlama ve 120,000 m2 püskürtme beton işinin bulunduğu bu projenin, ihale aşamasında elde ettiği başarı ve yetkinlik ile genç yaşta “Toprak İşleri Proje Sorumlusu” görevine getirilmiştir. Bu görevinde de disiplini ve azmi ile tüm süreçlere liderlik yapmış ve sorumluluğundaki işleri eksiksiz tamamlamıştır.

Tam bir girişimci ve lider olan Bahadır Korkmazer yıllardır hayalini kurduğu ve dünyanın en iyi fırsatlarından biri olarak gördüğü e-ticaret sektörüne de bu süreçte girmiştir. 05.02.2014 tarihinden bu yana Dünyanın ilk sosyal e-ticaret platformu olan incir.com’un altyapısını kullanarak rekorlar kırmış, 30 ay gibi kısa bir sürede Tüm Türkiye’ de 10,000’lerce kişilik bir satış organizasyonu kurmuştur. Tecrübelerini “Takım Ruhu”, “Satış Kapatma”, “İnanç”, “İnsanların sizinle çalışmasını nasıl sağlarsınız?” gibi konular başta olmak üzere,1000 lerce kişiye eğitimler vererek aktarmaya devam etmektedir.

Devin Yapı kuruluşu; yıllardan beri istediği ve ülkemizde maalesef tam anlamıyla anlaşılamayan ya da anlaşılanın doğru uygulanmadığını düşündüğü, gayrimenkul ve yapı sektörüne farklı bir soluk getirmek istediğinden dolayı ortaya çıkmıştır. Tüm odağını bu şirkete toplayan Bahadır Korkmazer’in amacı Devin Yapı’yı binlerce mutlu paydaşı olan bir firma haline getirmektir.

Bahadır Korkmazer “İş Hayatı ve Liderlik” konularını anlattığı bir kitap yazmaktadır.

Evlidir, doğa ve hayvan dostudur.

Eski triatloncu ve iyi bir satranç oyuncusudur.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Birlikten güç doğar mottosuyla doğru çözüm ortakları ile çalışarak gücümüze güç katıyoruz

REFERANSLARIMIZ

Birlikten güç doğar mottosuyla doğru çözüm ortakları ile çalışarak gücümüze güç katıyoruz

Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk

Devin Yapı olarak kurumsal vatandaşlık anlayışımız çerçevesinde tüm yaptığımız çalışma ve projelerimizde sınırlı kaynakları etkin bir şekilde değerlendirmek ve sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretebilmek amacındayız. Bunun yanı sıra kurumsal vatandaşlık anlayışımız çerçevesinde çok çeşitli toplumsal projelere destek veriyor, yaşadığımız toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, dezavantajlı bireylerimizin hayatına dokunmak ve gerek halkımıza, gerek paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek amacıyla çalışmalar yapıyoruz. Özellikle paydaşlarımız ile birlikte sosyal sorumluluk projeleri, çevre projeleri ve eğitimde fırsat eşitliği projeleri üzerine çalışmalar yapıyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Devin Yapı çalışanlarının sağlık ve güvenliğine ciddi önem vermektedir. Sıfır kaza politikası çerçevesinde, tüm faaliyet alanlarında, çalışanlarının sağlık ve güvenliğine yönelik çalışmalar yaparak, uygulamaları etkin ve sürdürülebilir bir hale getirmeyi ve bu uygulamaları kurum kültürü haline getirmeyi hedeflemektedir.

Devin Yapı’nın Etik Politikası

Devin Yapı, doğruluk, dürüstlük ve güvenilirliği kurumsal değerler olarak belirlemiş ve bütün çalışmalarını bu değerler üzerine inşa etmiştir. Çünkü uzun vadeli başarı sağlamanın yolunun etik kuralları benimseyen çalışanlarla birlikte mümkün olduğunu biliyoruz.

İlkelerimiz;
• Dürüst ve adil rekabet çerçevesinde çalışmak
• Paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde dürüst, güvenilir ve şeffaflık çerçevesinde hareket etmek
• Tüm çalışanlarımıza eşit, adil ve saygılı davranmak
• Temel hak ve farklılıklara karşı saygılı olmak
• Sağlık ve güvenlik standartlarından ödün vermeden çalışmak
• Tüm paydaşlarımızın gizlilik ilkelerine göre hareket etmek ve iş ilişkilerinde güvene her zaman ön planda tutmak
• Topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak